Ferforje üretimi ve satışı yapan Mızraksan; ferforje de kullanılan ürünlerin %95 yakınını kendi bünyesinde üreterek müşterilerine hizmet vermektedir.


Amacımız ulusal ve uluslararası müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, ferforje  ürünlerinin tasarımını geliştirmek ve üretimini gerçekleştirmektir. Bu hizmetlerimizi yerine getirirken, müşteri isteklerinin yanı sıra, geçerli güncel teknolojileri kullanarak ürünlerimizi tasarlamak, üretmek ve müşteri memnuniyetini en üst derecede sağlayacak ürünü müşterinin hizmetine sunmaktır. Firma olarak prensibimiz ferforje  imalatı için üstün teknolojilere sahip ürünlerin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde kazandığımız mevcut prestijimizi ve böylece pazar payımızı artırmaktır. Bu amacımıza ulaşabilmek için; kaliteden hiçbir ödün vermeden, müşteri isteklerini karşılayan ve amaçlanan imalat  süreci içinde müşterinin memnuniyetini sağlayan yeni ürünleri geliştirmek, üretmek ve müşterilerimizin hizmetine sunabilmek, temel felsefemiz ve hedefimizdir.

Şirketimiz kullandığı teknoloji, ürün ve hizmetlerin kalitesi, güvenirliği, farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlaması ve  nitelikli insan gücünü bünyesinde istihdam etmesiyle sektörün lider kuruluşlarından biridir.
Ferforje modellerin üretimini yapmaktayız. Bazı ürünler;  özellikle mızraklar ve C ve S modelleri otomatik makinelerde ve friksiyon preslerde basılmaktadır. Günlük 10.000 adet/gün, C motifler 15.000 adet/gün üretim kapasitesiyle sektörün önde gelen firmaları arasına girmektedir. Standart kısa mızrak haricinde gelen talepler doğrultusunda farklı boylarda da mızrak imalatı yapılmaktadır.


Üretmiş olduğumuz ürünlerin satışını yurt içinde en uzak noktaya bile ulaştırmakta, İhracaatımız OrtaDoğu ve Balkanlardaki Ülkere devam etmektedir.
Mızraksan özel tasarım ferforje imalatının yanında, yerine montaj hizmeti de vermektedir.