Mızraksan sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya;  sağlam adımlarla ilerlemektedir. 2006 Yılında sıcak döğme mızrakların seri imalatı ve toptan satışını yapmak için kurulmuştur.


Müşterilerden beklentileri ve talepleri doğrultusunda 2009 yılından sonra ferforje modellerin üretimine de başlanmıstır. Mızrak kelime anlamı olarak; uzun saplı ve sivri demir uçlu silah ve cirit biçimindeki spor aracı olarak adlandırılmaktadır. Bizde konu edilen mızrak ise; Genellikle bahçe korumasında kullanılan sıcak kalıplar sayesinde ortaya çıkan mızrağın korkulukların uç kısmına yerleştirirlerek bahçe ye izinsiz  girişleri engellemek için bahçe koruması olarak kullanılmaktadır. Firmamız bu ürünleri  her boyda ve her ebatta demirden imal edebilmektedir.


Gelişen teknolojilerin takipçisi olarak;  Dekorasyon ve kişisel korunma aracı olan ferforje sektöründe kaliteli ürünler elde etmenizi amaçlar. Müşteri memnuniyetine ve üretim kalite standartlarına çok önem veren Mızraksan Ferforje,  pazarda kalitenin ve güvenin yeni adı olmuştur.